Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Комісія міської ради визначила переможця
Thursday, 22 March 2018 11:33

img_2318Після оголошеної перерви, вчора продовжилося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м. Шепетівка — будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського разом із земельною ділянкою.

На засідання комісії прибув директор ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ», який був допущений до конкурсу.

Члени комісії внесли свої пропозиції щодо зобов'язань інвестора у разі визначення його переможцем. Після обговорення ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ» взяло на себе наступні письмові зобов'язання:

— оплатити витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу будівлі та протягом 1 місяця після укладення договору купівлі-продажу повністю відшкодовує витрати, пов'язані з підготовкою об'єкта до приватизації;

— не пізніше 4 років з моменту укладення договору купівлі-продажу:

• провести капітальний ремонту даху;

• провести капітальний ремонту фасаду;

• замінити вікна та двері;

• встановити систему автономного опалення;

• гарантує збереження профілю діяльності об'єкта (100 глядацьких місць).

— ТОВ «ВО «КМЗ» погоджується на прийняття об'єкта у власність після виконання взятих на себе зобов'язань та договору купівлі-продажу міського центру та дозвілля ім. М. Островського.

З урахуванням зобов'язань інвестора комісія визначила переможцем ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ». Вартість продажу міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського складе 3 мільйони 371 тисяча 400 гривень.

Рішення конкурсної комісії буде винесене на розгляд сесії Шепетівської міської ради з подальшим укладанням договору купівлі-продажу, в якому будуть зазначенні усі зобов'язання інвестора.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"