Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla
-240--350-4
В.Гройсман: Система розподілу коштів серед регіонів за держпрограмами має піти в небуття PDF Друк e-mail
Четвер, 13 березня 2014, 20:45

3638280Очільник Мінрегіону Володимир Гройсман заявляє про те, що різноманітні державні програми, кошти на реалізацію яких розподіляються серед регіонів центральними органами виконавчої влади, повинні піти в небуття.

   «Я є категоричним противником концентрувати на рівні міністерства ресурси, а потім різноманітними програмами цей ресурс розподіляти серед регіонів. Ця система є потенційно корупційною, створює умови для зловживань і хабарництва, і ця система буде знищена. Якщо ми консолідуємо ресурс для регіонального розвитку, у повному обсязі маємо його передати в кожну територіальну громаду України. Село, місто, селище мають отримати свої кошти і забезпечити цим ресурсом вирішення нагальних проблем, які є на їх території», - сказав Володимир Гройсман.

   «Політика, коли держава вважала, що на рівні міністерств сидять розумники, а в органах місцевого самоврядування нічого не розуміють, має відійти в історію. Функція Мінрегіону, наприклад, має полягати в нормативному забезпеченні перехідного етапу. Має бути побудована така система, яка дасть можливість реалізуватися всім територіальним громадам», - підкреслив Віце-прем’єр.

 
Педагоги-натуралісти Хмельниччини примножують здобутки і розвивають творчий потенціал профільної позашкільної освіти PDF Друк e-mail
Четвер, 13 березня 2014, 20:42

eco2_1Підбито підсумки щорічних заочних позашкільних педагогічних читань-виставки видавничої продукції з питань позашкільної еколого-натуралістичної освіти. Вони впродовж минулого року проводились Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України та Всеукраїнською асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор». Свої роботи на цей Всеукраїнський захід представили педагоги з 18 областей України. Вчителі Хмельниччини у різних номінаціях посіли лідируючі місця.

Детальніше...
 
Краєзнавча подорож «Шевченко і Поділля» відбулась у міській бібліотеці №1 PDF Друк e-mail
Середа, 12 березня 2014, 18:08

news_-_biblioteka_shevchenko_clip_image004В історії народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Шевченка. Він оспівав і прославив свій народ, він викував могутню зброю – разюче, полум’яне слово поета.

В рамках відзначення 200-річчя від Дня народження Великого Кобзаря та проведення в Україні року Тараса Григоровича Шевченка в міській бібліотеці №1 відбулася краєзнавча подорож «Шевченко і Поділля». Відвідувачі закладу ознайомилися з історією перебування Великого Кобзаря на території тогочасної Подільської губернії.

Детальніше...
 
Уряд звертається до європейських партнерів прискорити прийняття рішення про надання Україні 2 млрд євро PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 березня 2014, 19:28

88_00_22Уряд звернувся до європейських партнерів прискорити прийняття рішення про надання Україні 2 млрд євро із загального пакету допомоги. Про це у вівторок, 11 березня, з парламентської трибуни заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Запропонований Україні загальний пакет допомоги, за словами Арсенія Яценюка, становить 15 млрд доларів. Зокрема, передбачена «конкретна сума у вигляді 610 млн євро як макрофінансова допомога, яку Парламент ратифікував, і 1,4 млрд євро додатково, які ідуть у вигляді безповоротної фінансової допомоги, грантів».

Детальніше...
 
200-річний ювілей Тараса Григоровича Шевченка відзначили у Шепетівці PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 березня 2014, 21:00

1_011Початок весни для українців традиційно розпочинається із відзначення Дня народження великого українського поета, драматурга і прозаїка, живописця і гравера, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста, етнографа, історика Тараса Григоровича Шевченка. Цьогоріч 9 березня український народ і світова спільнота відзначатиме 200-річчя від дня народження видатного сина українського народу.

Протягом останніх місяців у закладах освіти та культури міста проходять різноманітні культурно-масові та просвітницькі заходи, присвячені вшануванню пам’яті українського генія, ці заходи продовжуватимуться й надалі.

Детальніше...
 
В Мінрегіоні розпочали підготовку до реформування місцевого самоврядування PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 березня 2014, 20:57

36bbe43fa8abbb2eda3be6e0b23c786e_350_233_fВ Мінрегіоні обговорили конкретні кроки, необхідні для здійснення реформи місцевого самоврядування.

На зустрічі експертів та фахівців з питань місцевого самоврядування, представників профільних асоціацій, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України, яка відбулась за ініціативи Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана, йшла мова про уже існуючі напрацювання і план подальших дій. Дискутувались також стратегічні підходи до проведення реформи.

Детальніше...
 
Звернення Голови Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександра Турчинова до народу у зв’язку із ситуацією в Автономній Республіці Крим PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 березня 2014, 20:54

TR_1Верховна Рада Криму, яка повністю контролюється військовими Збройних Сил Російської Федерації, прийняла незаконне рішення про проведення референдуму. Референдуму в Криму з питання: «Чи виступаєте ви за входження Криму до складу Російської Федерації?».

Це рішення є нелегітимним та нікчемним.

Воно протирічить волі українського народу та інтересам громадян, які проживають у Автономній Республіці Крим. Територія України в межах визнаних усім світом кордонів є недоторканною і суверенною.

Відповідно до 73 статті Конституції України, виключно, я підкреслюю, виключно Всеукраїнським референдумом можуть розглядатися питання, пов’язані з кордонами та зміною території України.

Детальніше...
 
На сесії міської ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 березня 2014, 20:50

1_005     Під головуванням секретаря міської ради Полодюка М.І. 07 березня 2014 року відбулось засідання ІІ частини ХLІХ (позачергової) сесії Шепетівської міської ради VІ скликання. На засіданні ухвалено 7 рішень, зокрема затверджено розпорядження виконавчого комітету Шепетівської міської ради « Про звільнення з роботи Діхтярука О. Л.», першого заступника міського голови виконавчого комітету Шепетівської міської ради та «Про звільнення з роботи Капелюха П. М.», керуючого справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Більшістю депутатських голосів підтримано та ухвалено рішення про звільнення Зайцевої Т.Г. з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів .

Детальніше...
 
Передано естафету «Слава визволителям України» Ізяславському району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 березня 2014, 20:46

DSC09845З метою належного відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, 6 березня відбулась передача всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Шепетівщини для Ізяславського району.

   Патріотичний марафон, який за підтримки Організації ветеранів України розпочався у Луганську, вже пройшов у Донецькій, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях. А у січні 2014 року естафету перейняла Хмельниччина, де символи естафети передаються за напрямками бойових дій армій Першого Українського фронту, які визвольною хвилею пройшлись містами і містечками нашого краю.

Детальніше...
 
Вивчаючи спадок Великого Кобзаря PDF Друк e-mail
Середа, 05 березня 2014, 15:50

DSCN0789У рамках святкування славетного ювілею Великого Кобзаря у місті проводиться низка заходів з нагоди 200-річчя від Дня народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча – Тараса Шевченка.

Сьогодні з метою виховання почуття любові та поваги до світлого образу генія української культури – великого Кобзаря, української мови та історії рідного краю, розширення і поглиблення знань про життя і творчість народного поета у міській бібліотеці №1 пройшла літературна година «Апостол правди».

Детальніше...
 
Про організацію виконання невідкладних заходів з уточнення даних військового обліку та забезпечення мобілізації PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 березня 2014, 19:38


Україна
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОМІТЕТ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

    04. 03.  2014 року                          м.Шепетівка                                № 19
       

Про організацію виконання невідкладних
заходів з уточнення  даних військового
обліку та забезпечення мобілізації

Детальніше...
 
Про скликання L сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 березня 2014, 19:35

Україна

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04. 03. 2014 р.                             м. Шепетівка                               № 25 -2014 р.

 

Про скликання L сесії міської

ради VІ скликання

            Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.   Скликати L сесію міської ради VІ скликання 14 березня 2014 року о 10.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання:

       2.1. Про внесення змін до бюджету міста на 2014 рік.

       2.2. Про виконання міської програми « Комплексна безперервна соціально-      

               реабілітаційна підтримка дітей з вадами опорно- рухового апарату»

       2.3. Питання врегулювання земельних відносин.

       2.4. Інші.

3.   На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ міста .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Полодюка М.І.

Секретар міської ради                                          М. Полодюк

 
Обов’язки Шепетівського міського голови виконує секретар міської ради Полодюк Михайло Іванович PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 березня 2014, 02:00

На засіданні XLIХ (позачергової) сесії міської ради VI скликання від 27 лютого 2014 року депутати міської ради рішенням №2 достроково припинили повноваження секретаря міської ради Липканя А.В., а рішенням №3 цієї ж сесії обрано секретарем міської ради Полодюка М. І.

 
А.Яценюк: Конфлікт повинен бути невідкладно вирішений всіма засобами і методами, але насамперед мирним шляхом PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 березня 2014, 17:37

yyacc1Українські Збройні Сили здійснюють захист власних штабів, власних військових частин, знаходяться в місцях постійної дислокації і не піддались на жодну провокацію, яка була протягом останніх діб, - повідомив на брифінгу в парламенті в неділю, 2 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що протягом декількох останніх днів здійснювалась низка провокацій, «які, напевно, на думку російських військових, мали б на меті легалізацію перебування російського збройного контингенту на території Автономії».

Детальніше...
 
Про скликання ХLІХ (позачергової) сесії міської ради VІ скликання PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 лютого 2014, 02:00

 

Україна

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26.02.2014 р.              м. Шепетівка                  № 22-2014 р.

 

Про скликання ХLІХ (позачергової)

сесії міської ради VІ скликання

            Відповідно до п.1 ст. 30 Регламенту міської ради VІ скликання, керуючись п. п. 4, 5, 9 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.   Скликати ХLІХ (позачергову) сесію міської ради VІ скликання 27 лютого 2014 року о 13.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради, в зв’язку з критичним суспільно-політичним становищем в країні.

3.   На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ міста .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Липканя А.В.

Секретар міської ради                   А. Липкань

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

ОБГОВОРЕННЯАнонси

Шановні мешканці міста Шепетівки, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!
  25 травня 2014 року в Україні відбудуться позачергові вибори Президента України. Відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців” ви маєте можливість перевірити свої персональні дані у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Шепетівка, вул.Островського, 4 (міськвиконком), 2-й поверх, каб. 7. Графік роботи пн-чт з 8.00 до 17.00, пт з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00), крім вихідних.
Детальніше...
 
Підтримай Українську армію
Дзвони з мобільного або відправляй смс на номер 565. Кожен дзвінок або смс - це 5 гривень з твого рахунку на потреби армії.
Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ

Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України
Шановні подоляни!

   З метою допомоги одиноким та самотньо проживаючим громадянам похилого віку, інвалідам різних категорій, особам, хворим на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, безпритульним та дітям-сиротам, багатодітним та неповним малозабезпеченим сім'ям, біженцям та постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій,

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській виставці дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий погляд»

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у березні 2014 року у Києві в Українському Домі відбудеться Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий погляд». Організаторами проекту є Благодійний фонд «Велика родина», Київська міська державна адміністрація та Національна спілка художників України.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

prezident

urjad_bn

anons_1

comecRef_ua

PKR01

ukraine

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002