Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

23 травня Шепетівка – прокидайся !!! PDF Друк e-mail
Середа, 20 травня 2015, 09:29

600У суботу, 23 травня, за ініціативи Молодіжної ради Шепетівки відбудеться ІІ-й щорічний Мегамарш у вишиванках. Початок о 11.00 год. – площа імені Т.Шевченка, що перед будівлею Шепетівської міської ради.

За підтримки в.о. міського голови Михайла Полодюка будуть проведені конкурси та нагороди для наймолодшого та найстаршого учасника заходу у вишиванці та конкурс «Родина у вишиванці».

Ходу очолюватиме Державний прапор України, розміром 3х4м, що був провезений активістами Молодіжної ради по блокпостам, коли нашим землякам волонтери доставляли усе необхідне. У ході поїздки наші захисники ставили підписи на Прапорі, тому він має неймовірну енергетику та є символом патріотизму та єднання.

Детальніше...
 
Керівники територіальних громад Хмельниччини обговорили хід адміністративно-територіальної реформи PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 травня 2015, 08:35

502Роль і завдання громад у питанні захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій та військових дій визначали 14 травня учасники засідання Хмельницької регіональної дорадчої ради та відділення Асоціації міст України. Участь у нараді, яка відбулась у Старокостянтинові, взяв і перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський.

Посадовець поінформував присутніх міських, сільських та селищних голів краю про виконання Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та методичних рекомендацій Кабінету Міністрів України в області.

«Наша найголовніша мета – створити ефективне та спроможне місцеве самоврядування на первинному рівні – рівні громади, де проживають люди і де вирішується більшість важливих для них питань, - наголосив Віктор Адамський. – Адже покращення якості життя людини в кожному великому місті чи найменшому селі - це і є завдання номер один для влади. І саме керівники районів та міст повинні бути ініціаторами такого добровільного об'єднання, адже усі розуміють, які додаткові можливості отримає об'єднана територіальна громада. Це і фінансові можливості: об'єднані територіальні громади прирівнюються і наділяються усіма правами, які мають міста обласного значення».

У ході активного обговорення даного питання усі учасники засідання погодились, що адміністративно-територіальна реформа на часі і її потрібно реалізовувати.

Детальніше...
 
В області йде робота з розробки проекту перспективного плану формування територіальних громад PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 травня 2015, 08:24

501Відповідне зібрання відбулось в обласній державній адміністрації за участю голови Михайла Загородного, першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського, керівника регіонального офісу реформ Сергія Яцковського, представників обласної робочої групи.

Щоб під час розробки проекту перспективного плану формування територіальних громад області врахувати пропозиції усіх сторін на співбесіду були запрошені керівники районів, представники громад сіл та селищ.

Найбільш дискусійним виявися Хмельницький район. Адже села та селища району територіально знаходяться навколо обласного центру. І представники окремих громад висловлювали небажання будь якого об'єднання.

Голова адміністрації закликав усіх до конструктиву. Адже задля розвитку громад окремим керівникам потрібно відмовитись від власних інтересів і думати про добробут людей.

Детальніше...
 
Об'єднання та укрупнення громад – децентралізація в дії PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 травня 2015, 08:19

500Процес децентралізації та впровадження адміністративно-територіальних змін набрав на Хмельниччині активних обертів. Так, сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка спільно з колективом регіонального офісу реформ, під керівництвом Сергія Яцковського, відбувся черговий раунд обговорення зазначеного питання.

На нараді представники усіх територій (районів та міст обласного значення) презентували плани адміністративно-територіального реформування. Колегіально учасники наради розглянули можливість входження тих чи інших сільських та селищних рад до складу районних центрів, а також варіанти укрупнення сільських рад.

Детальніше...
 
Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 травня 2015, 16:09

img_038515 травня в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк провів прийом громадян з особистих питань.

На чергову зустріч з керівником міста записалося 17 осіб.

Серед головних питань, які порушувались під час особистого спілкування із очільником міста, переважно стосувалися виділення земельних ділянок.

Зокрема, одна із громадянок, яка є багатодітною матір'ю, апелювала посадовцям, що має відповідно до чинного законодавства право на 10 соток земельної площі, проте її заява до виконавчого комітету не була вирішена позитивно.

Керівник профільного відділу, який був присутній на прийомі, відразу пояснив ситуацію, що громадянка у своїй заяві вказала конкретну адресу. Проте при перевірці виявилося, що земельна ділянка є приватною власністю і офіційно занесена до державного реєстру. І навіть, якщо власник нею не користується, українське законодавство гарантує збереження права власності на землю.

Детальніше...
 
Реквієм скорботи PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 травня 2015, 09:41

img_0537День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. У цьому році День пам'яті жертв політичних репресій припав на 17 травня.

Саме тому, у неділю о 11.00 за участі в.о. міського голови, секретаря міської ради Михайла Полодюка біля меморіальної дошки жертвам політичних репресій по вулиці Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм. Керівництво Шепетівської міської ради, її виконавчого комітету, духовенство, працівники структурних підрозділів, представники підприємств, установ, організацій міста, учнівська і студентська молодь, активні громадяни хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв політичних репресій та поклали квіти.

Детальніше...
 
Подорож казковою Європою PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 травня 2015, 09:18

20150515_142103День Європи – справжнє свято справжніх українців. В нашій державі це свято проходить у кожну третю суботу травня.

Міська бібліотека для дітей в рамках державного святкування Дня Європи продовжує проводити заходи, присвячені цій події.

15 - 17 травня нас відвідали п'ятикласники НВК №2 та прийняли участь в заочній подорожі по країнах Європи. Діти ознайомились з виставкою-екскурсом « Подорож казковою Європою» . Цікавим для наших гостей став інформаційний дайджест «Європейська панорама» . Під час заходу діти дізналися, що є дуже багато спільного між громадянами України та мешканцями Європи. Насамперед – це бажання бути освіченим, пізнавати культурну спадщину людства, вихованість та толерантність в людських відносинах. Це ще раз підтвердило те, що Україна – європейська країна, а українці – справжні європейці.

Детальніше...
 
Відвідали багатодітні сім'ї учасників АТО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 травня 2015, 14:11

201Сьогодні від імені в.о. міського голови Михайла Полодюка і депутатського корпусу Шепетівської міської ради начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, депутат міської ради Наталія Стасюк і головний спеціаліст відділу Алла Гайдай привітали із Міжнародним днем сім'ї багатодітні сім'ї учасників АТО та вручили їм скромні подарунки.

У всі часи за ставленням держави до інституту сім'ї, а також за становищем родини в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян, а отже, і держави в цілому.

З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Детальніше...
 
Попередження насильства у сім'ї PDF Друк e-mail
Середа, 13 травня 2015, 12:48

141Дільничні інспектори Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області відвідали Львівський державний університет внутрішніх справ, де відбулися навчальні заняття в інтерактивній кімнаті на тему «Попередження насильства у сім'ї». Заняття проходило у два етапи: перший теоретичний, під час якого правоохоронці розглядали усі нормативно-правові акти та основні визначення, які регулюють суспільні відносини щодо попередження насильства у сім'ї. В другій частині заняття дільничні інспектори відпрацьовували типовий виїзд на місце події та тактику дій під час вчинення насильства у сім'ї.

 
У Хмельницькому презентували Офіс реформ PDF Друк e-mail
Середа, 13 травня 2015, 12:39

140Регіональний офіс з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади приступив до роботи і у Хмельницькому. Про це 6 травня розповіли в Хмельницькій обласній державній адміністрації на презентації Хмельницького регіонального Офісу реформ.

Офіс реформ презентував його директор Сергій Яцковський та перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський. Учасники розказали про мету створення Офісу реформ, завдання, які перед ним стоять, та очікувані результати від його діяльності.

Офіси реформ створені відповідно до Меморандуму між Мінрегіонбудом та Асоціацією міст України.

Детальніше...
 
З повагою та шаною до визволителів Шепетівки PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 травня 2015, 21:12

1208 травня у переддень Перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк особисто відвідав визволителів рідного міста.

Відвідування ветеранів є традиційним та має на меті показати єдність поколінь, ставлення української влади до подій 1939-1945 років та висловити шану героям Батьківщини.

Цьогоріч посадовець відвідав визволителів вдома та у відділеннях Центральної районної лікарні та Вузлової лікарні міста Шепетівки.

Михайло Іванович подарував визволителям квіти та найщиріші побажання міцного здоров'я, незламного духу, довгих років життя та нових зустрічей.

Детальніше...
 
День Перемоги - очима дітей PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 травня 2015, 13:49

106Під такою назвою в міській бібліотеці для дітей 7 травня відкрилася виставка робіт,яку підготував викладач Шепетівської дитячої художньої школи Матицин О.І.разом з учнями ДХШ на уроках комп"ютерної графіки та тематичних уроках.

Мета, з якою бібліотека для дітей у творчій співпраці з ДХШ організовують такі виставки - виховання почуття патріотизму, формування духовних цінностей, сприяння розвитку початкової художньої освіти, популяризація діяльності мистецького закладу, активізація творчого процесу, ознайомлення дітей з творчими набутками своїх співвітчизників, зміцнення авторитету педагогічних працівників.

Детальніше...
 
ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 травня 2015, 13:30

Пам'ятає і низько вклоняється ветеранам Великої Вітчизняної війни і органів внутрішніх справ Шепетівський міський відділ міліції. Керівництво міськвіддіду щороку вітає своїх колишніх працівників з Днем Перемоги. Цей рік також не став винятком і напередодні правоохоронці на чолі із начальником Олександром Завадським відвідали та привітали ветеранів ВВВ Шепетівщини із числа колишніх працівників ОВС, подякували їм за їх внесок у справу визволення нашої Батьківщини та за звитяжну працю у повоєнні року, також ветеранам вручили квіти та подарунки.

За матеріалами Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області.

 
Відбулися спортивні заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 травня 2015, 13:19

102З нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 9 травня у нашому місті відбулися спортивно-масові заходи.

Так вулицями міста пройшла традиційна легкоатлетична естафета серед команд шкіл міста на кубок Героя Радянського союзу Г.Кудашова. В підсумку перше місце знову посіла команда НВК№3. Друге місце виборола команда НВК№1. Третє за ЗОШ№3. Команди-призери нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Команда-переможець виборола кубок.

Детальніше...
 
Дорогі жінки! PDF Друк e-mail
Субота, 09 травня 2015, 20:57

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем матері та слова вдячності за Вашу любов, жертовність і невтомну працю.

У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертвування. Мамина любов зігріває нас на всьому життєвому шляху, і лише з втратою такої близької та улюбленої людини, як мама, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

Від щирого серця вітаю всіх матерів з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки!

Зі святом!

В.о. міського голови ,

секретар міської ради М.Полодюк

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

 

Оголошення

Увага: семінар!

05 серпня цього року працівники Шепетівської ОДПІ проводитимуть семінар на тему: «Зміни до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість, внесені Законом України від 16.07.2015р. № 643. Інші питання оподаткування».

На семінар запрошуються представники підприємств та фізичні особи-підприємці – платники податку на додану вартість.

Місце проведення семінару: музей М. Островського.

Початок семінару - об 11-00.

Телефони для довідок: 5-36-53, 5-41-14.

 
Відкриття постійно діючого представництва РГДА у США»

Повідомляємо, що до Хмельницької обласної державної адміністрації звернувся голова Наглядової ради представництва РГДА у США Д. Письмак з пропозицією розширення зовнішньоекономічної діяльності, поширення інформації про економічний потенціал міста, сприяння у встановленні ділових та культурних зв'язків підприємств та установ регіону.

За додатковою інформацією про умови співпраці підприємств з постійно діючим представництвом у США та інших країнах світу звертатись в Україні:

Рада голів державних адміністрацій

Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-а/303 Тел. +38(044)469-14-15, +38(050)469-14-45

E-mail: inbox@glavrada.org http://www.glavrada.org

Детальніше...
 
ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

За інформацією секретаріату Кабінету Міністрів України від 03.07.2015 року № 11117/0/2-15 повідомляємо, що з метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблено «Карту залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Детальніше...
 
Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 21 липня 2015 року конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Комісія з конкурсного відбору суб'єктів – виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на території м. Шепетівки повідомляє, що приватне підприємство «Фірма «Сомгіз» визначено переможцем конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів для продажу земельної ділянки у власність площею 350 кв.м., яка розташована за адресою: Старокостянтинівське шосе,26-А для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 6810700000:01:014:0629).

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"