Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Депутати Шепетівської міської ради VIІ скликання

1. Биков Віталій Петрович;

2. Бунечко Алла Вікторівна;

3. Верхогляд Михайло Іванович;

4. Веселкова Галина Петрівна;

5. Волоткевич Ігор Васильович;

6. Герасимчук Тамара Миколаївна;

7. Гетьман Василь Михайлович;

8. Глушківський Владислав Станіславович;

9. Дідук Надія Миколаївна;

10. Кикоть Микола Юрійович;

11. Костюк Володимир Володимирович;

12. Курганський Олександр Олексійович;

13. Кушик Станіслав Володимирович;

14. Липкань Анатолій Всеволодович;

15. Літвін Юлія Віталіївна;

16. Мазаєв Володимир Васильович;

17. Микитюк Тамара Миколаївна;

18. Одуд Богдан Михайлович;

19. Пісарцов Дмитро Валерійович;

20. Потапова Галина Лук'янівна;

21. Примак Віталій Олександрович;

22. Прохорчук Валентина Павлівна;

23. Пустовойт Олександр Степанович;

24. Савчук Валентина Миколаївна;

25. Савчук Руслан Віталійович;

26. Синюта Володимир Володимирович;

27. Сікора Інна Володимирівна;

28. Собчук Наталія Миколаївна

29. Сорока Дмитро Леонідович;

30. Спеціальний Павло Андрійович;

31. Федоров Валерій Борисович;

32. Холява Петро Ярославович;

33. Шайнога Юрій Миколайович;

34. Яковлева Наталія Василівна.

Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування,

бюджету, фінансів


ПІБ

Посада в комісії

Від якої партії (блоку)

1

Шайнога Юрій Миколайович

Голова комісії

Аграрна партія України

2

Бунечко Алла Вікторівна

Заступник голови комісії

БПП «Солідарність»

3

Одуд Богдан Михайлович

Секретар комісії

ВО «Свобода»

4

Сорока Дмитро Леонідович

Член комісії

Аграрна партія України

5

Дідук Надія Миколаївна

Член комісії

«Сила громад»

6

Глушківський Владислав Станіславович

Член комісії

Самопоміч

 

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони

навколишнього середовища


ПІБ

Посада в комісії

Від якої партії (блоку)

1

Синюта Володимир Володимирович

Голова комісії

БПП «Солідарність»

2

Мазаєв Володимир Васильович

Заступник голови  комісії

Аграрна партія України

3

Костюк Володимир Володимирович

Секретар комісії

«За конкретні справи»

4

Примак Віталій Олександрович

Член комісії

Самопоміч

5

Герасимчук Тамара Миколаївна

Член комісії

ВО «Свобода»

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,

освіти, культури, молодіжної політики  та спорту


ПІБ

Посада в комісії

Від якої партії (блоку)

1

Курганський Олександр Олексійович

Голова комісії

Аграрна партія України

2

Липкань Анатолій Всеволодович

Заступник комісії

БПП «Солідарність»

3

Микитюк Тамара Миколаївна

Секретар комісії

«За конкретні справи»

4

Савчук Валентина Миколаївна

Член комісії

БПП «Солідарність»

5

Пісарцов Дмитро Валерійович

Член комісії

ВО «Свобода»

6

Кушик Станіслав Володимирович

Член комісії

ВО «Свобода»

 

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики,

законності та правопорядку

ПІБ

Посада в комісії

Від якої партії (блоку)

1

Прохорчук Валентина Павлівна

Голова комісії

ВО «Батьківщина»

2

Гетьман Василь Михайлович

Заступник голови комісії

Самопоміч

3

Літвін Юлія Віталіївна

Секретар  комісії

ВО «Батьківщина»

4

Холява Петро Ярославович

Член комісії

ВО «Свобода»

5

Собчук Наталія Миколаївна

Член комісії

БПП «Солідарність»

6

Федоров Валерій Борисович

Член комісії

Радикальна партія

 

Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства,

підприємницької діяльності, транспорту,  енергетики та зв’язку

ПІБ

Посада в комісії

Від якої партії (блоку)

1

Верхогляд Михайло Іванович

Голова комісії

ВО «Свобода»

2

Яковлева Наталія Василівна

Заступник голови комісії

Аграрна політична партія

3

Савчук Руслан Віталійович

Секретар комісії

«За конкретні справи»

4

Веселкова Галина Петрівна

Секретар комісії

Радикальна партія

5

Спеціальний Павло Андрійович

Секретар комісії

Радикальна партія

6

Сікора Інна Володимирівна

Член комісії

ВО «Батьківщина»

7

Пустовойт Олександр Степанович

Член комісії

«Сила громад»

8

Потапова Галина Лук’янівна

Член комісії

Аграрна політична партія

9

Волоткевич Ігор Васильович

Член комісії

ВО «Свобода»

10

Биков Віталій Петрович

Член комісії

БПП «Солідарність»

 

 

Депутатські фракції

«Аграрної партії» :

Шайнога Ю.М., – голова фракції, голова АПУ в м.Шепетівка

КикотьМ.Ю., безпартійний

Курганський О.О., безпартійний,

Мазаєв В.В., член АПУ,

Потапова Г.Л., член АПУ,

Сорока Д.Л., безпартійний,

Яковлева Н.В., безпартійна.

Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Одуд Б.М - голова фракції, член ВО «Свобода»,

Верхогляд М.І. - позапартійний,

ХоляваП.Я. - член ВО «Свобода»,

Кушик С.В. - член ВО «Свобода»,

Волоткевич І.В. - член ВО «Свобода»,

Пісарцов Д.В. - член ВО «Свобода»,

Герасимчук Т.М. - позапартійна.

«ВО «Батьківщина» :

Прохорчук Валентина Павлівна – голова фракції,

Літвін Юлія Віталіївна.

Сікора Інна Володимирівна.

«Об'єднання «Самопоміч» :

Примак Віталій Олександрович – голова фракції,

Гетьман Василь Михайлович;

Глушківський Владислав Станіславович.

Політичної партії «За конкретні справи» :

Савчук Руслан Віталійович – голова фракції;

Костюк Володимир Володимирович;

Микитюк Тамара Миколаївна.

Радикальної партії Олега Ляшка:

Веселкова Галина Петрівна – голова фракції

Спеціальний Павло Андрійович;

Федоров Валерій Борисович.

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»:

Синюта Володимир Володимироч – голова фракції;

Бунечко Алла Вікторівна;

Липкань Анатолій Всеволодович;

Савчук Валентитна Миколаївна;

Собчук Наталія Миколаївна;

Депутатська міжфракційна група жінок-депутаток «Рівні можливості»:

Бунечко Алла Вікторівна;

Веселкова Галина Петрівна;

Герасимчук Тамара Миколаївна;

Дідук Надія Миколаївна;

Літвін Юлія Віталіївна;

Микитюк Тамара Миколаївна;

Потапова Галина Лук'янівна;

Прохорчук Валентина Павлівна;

Савчук Валентина Миколаївна;

Сікора Інна Володимирівна;

Собчук Наталія Миколаївна;

Яковлева Наталія Василівна.