Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Платники Шепетівщини поповнили бюджет більш як на 23 млн грн.
Інформація Шепетівської ОДПІ
Monday, 18 March 2013 20:31

   Саме така сума надійшла до Зведеного бюджету України від платників податків міста Шепетівки та району протя­гом січня-лютого цього року. За словами начальника Шепетівської ОДПІ Віктора Чернушича це на 5 відсотків більше, ніж за від­повідний період минулого року.

   До Державного бюджету плат­никами податків сплачено 7,6 млн грн., до місцевого бюджету у січні-лютому надійшло 15,8 млн грн.

   Зростання надходжень до Державного бюджету відбулось за рахунок сплати податку на прибуток. Його приріст становив 57%.

   Місцевий бюджет поповнено в основному за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб (його надійшло до місцевої казни 11,6 млн грн).   Єдиного податку надійшло 1,7 млн грн., це у 3 рази більше в порівнянні з минулим роком.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"