Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шепетівські футзалісти пробилися у фінальну стадію Чемпіонату області
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Wednesday, 21 February 2018 10:17

dscn1676З 20 січня по 18 лютого проходила групова стадія Чемпіонату Хмельницької області з футзалу 2018 року. Місто Шепетівку у даних змаганнях представляла команда «Темп», очолювана новим президентом Шепетівської федерації футболу Дмитром Українцем. Шепетівська команда потрапила до групи «Північ», де змагалася ще з чотирма командами – з міст Славути та Нетішина - за право виходу у фінальну стадію турніру. У ході напружених та цікавих ігор шепетівчани зуміли достроково забезпечити собі участь у фіналі та в підсумку посіли друге місце у групі, при цьому здобувши 4-и перемоги, при 3 ох поразках та 1-ій нічиї.

У складі команди «Темп» хотілося б виділити найактивніших її учасників, а саме: Дмитра Українця (капітан), Олександра Сидорчука, Сергія Давидюка, Віталія Яніцького, Олега Рудого, Сергія Степанюка, Дмитра Улянчука, Олега Василечко, Романа Прищепу та Віталія Гордилюка.

Ще раз вітаємо команду «Темп» з даним досягненням та бажаємо нашим хлопцям успіху у фінальній стадії Чемпіонату Хмельницької області з футзалу!

Нижче наводимо добірку фото гри команди «Темп» з одним з принципових суперників у турнірі командою «МФК Славута-Влад». Першу гру шепетівчани програли з рахунком 2-1, тоді як у другій зустрічі зуміли повністю реабілітуватися, перемігши «всуху» – 4-0. Дана перемога достроково забезпечила їм вихід з групи.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

dscn1675

dscn1729

dscn1739