За необхідності опалення ввімкнуть раніше визначених термінів

Четвер, 26 вересня 2013, 18:22
Друк

kolegiya_minregЗ 1 жовтня підприємства теплоенергетики розпочнуть пусконалагоджувальні роботи, з 5 жовтня мають забезпечити опалення 100% об’єктів соціальної сфери, з 15 жовтня – забезпечити опалення 100% житлового фонду. Однак, в тих регіонах, де середньодобова температура повітря буде нижчою восьми градусів протягом трьох днів, опалення розпочнуть швидше. Такі завдання перед регіонами поставив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. В Івано-Франківську в ході виїзного засідання колегії Мінрегіону під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула підбили підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.


За словами Міністра, Урядом було поставлене завдання завершити підготовку об’єктів соціальної сфери – до 1 вересня, житлових будинків та теплових господарств – до 1 жовтня. В установлені терміни завершено підготовку до опалювального періоду 100% шкіл і дитячих садків (19,5 тисяч та 14 тисяч відповідно).
Завершується підготовка житлових будинків – підготовлено 98% від запланованих обсягів, об’єктів теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства – 99% від запланованих обсягів, спеціалізованої техніки – 97%.
Геннадій Темник зазначив, що з 1 жовтня в областях почнуть працювати робочі групи Мінрегіону, які перевірятимуть проведення пусконалагоджувальних робіт і початок опалювального періоду.
Міністр доручив запровадити щоденний моніторинг прогнозу погодних умов на території населених пунктів регіонів з тим, щоб при зниженні температури повітря запускати опалення раніше встановлених термінів.
«Ми рекомендували областям не чекати визначених термінів запуску опалення у випадку різкого похолодання. Маємо зробити все для того, щоб людям було тепло і затишно в оселях», – наголосив Міністр.
Також Геннадій Темник доручив забезпечити роботу регіональних оперативно-диспетчерських служб (ОДС) та їх постійну взаємодію з ОДС Мінрегіону.
«Ми протестували роботу оперативно-диспетчерської служби Мінрегіону, оновили її кадровий склад та відпрацювали схему взаємодії з місцевими органами та з Державною службою надзвичайних ситуацій. З 1 жовтня запроваджуємо щоденний збір інформації від регіонів щодо початку та проходження опалювального періоду», – сказав очільник Мінрегіону.

За матеріалами сайту Міністертсва регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України