В межах акції в місті проведені заходи, які сприяли покращенню обізнаності населення щодо правового захисту людей, що потерпають від насильства в сім'ї і від торгівлі людьми. Заходи, проведені в молодіжному середовищі, мали превентивний характер, були спрямовані на формування в населення нетерпимого ставлення до будь-якого насильства (дивитись наступну статтю).
Долучилася до акції і активна громадськість міста. Шукати вихід з кризової ситуації в сім'ї, вчитися бачити світлі сторони життя через спілкування з людьми, які знайшли вихід з подібної ситуації, з людьми , яким допомагає в житті розвиток їх власних інтересів, закликали учасники літературно – мистецької студії « Доля» (керівник Кухарук В.В.) під час засідання цього об'єднання другого листопада. « Доля» давно зробила крок за межі лише об'єднання за інтересами (її членами є поети, цінувальники музики, образотворчого мистецтва). ЇЇ підтримку відчули і люди з обмеженими можливостями, і воїни АТО, обдарована молодь... І ось тепер спільно з бібліотекою ім. Коцюбинського, в якій відбувалося дійство, вона запрошує в своє товариство жінок, що потерпають до насильства, щоб відігрілися душі від чудових віршів і пісень, людського розуміння. Саме завдяки цьому присутні на заході уже вкотре усвідомили, що « Жінки у світ приходять для любові», а не для насильства зі сторони близьких для них людей ! А Сергій Доскач звернувся до усіх чоловіків з власними рядками :
Сьогодні хочу говорити
Я тет-а-тет з чоловіками –
Щоб вам було для чого жити,
Кохайте жінку до нестями.
Ви зрозуміти це повинні,
Це не бравада і не жарти,
Кохайте жінку, як Богиню,
Кохайте! Вона того варта !
Нехай вона життя полюбить,
І від самотності не плаче,
Цілуйте очі, руки, губи,
Цілуйте... Вам вона віддячить.
На все у світі Божа воля,
У кожного своє на плечах,
Кохати жінку – ваша доля,
І ваш обов'язок, до речі.
..................................
..................................
« Моральна підтримка оточуючих чи не найголовніша для людей, які опинились в подібних с життєвих обставинах», - підкреслила головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради Гайдай А.О., - « та не потрібно ігнорувати завходи, які у таких випадках пропонує держава». Вона також підкреслила, що гендерне насильство є загальнопоширеною проблемою в цілому світі, присутньою у всіх аспектах життя жінок – вдома, на роботі, на вулиці, має як фізичний, так і економічний і психологічний аспекти... 95% потерпілих від домашнього насильства – жінки. Визнаючи цю проблему в суспільстві, Україна приєдналася до Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Як результат, в державі розроблено нормативно – правову базу і механізми попередження насильства в сім'ї, які потрібно використовувати для боротьби із цим ганебним явищем!