Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шепетівський Центр ПМСД відмовив шепетівчанам у надані ліків, необхідних для життя
Wednesday, 18 April 2018 10:16

piluli-e14798162373006 квітня міський голова Михайло Полодюк провів прийом громадян з особистих питань. До нього звернулися шепетівчани, яким відмовили в отриманні ліків у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні.

Зокрема, звернулася обурена мама з причини не надання її дитині препарату методжект. Вона звернулися до міського голови щодо виділення коштів на ліки для довготривалого лікування неповнолітньої доньки, у якої виявили злоякісну пухлину. Лікування дорого вартісне і потребує суми 500 грн. на тиждень. Також до міського голови звернувся шепетівчанин із скаргою на відсутність в ЦПМСД медичного препарату гідроксікармід, який він отримував до цього уже п'ять років по безкоштовному рецепту. Зі слів мешканця Шепетівки йому відмовили з причини відсутності ліків. При цьому замість того, щоб знайти вихід з цієї ситуації (пояснити чому кошти з Державного бюджету не виділено, чи то хто з відповідальних працівників ЦПМСД не вчасно подав заявку на ці ліки, чи просто не дотримались термінів). Замість цього людям відповідальні особи повідомляють, щоб ті йшли до міської ради, мовляв там уже створили свій медичний центр, то нехай і гроші дають.

До відома читачів хочемо довести інформацію, що вказані препарати ( і не тільки) громадяни отримували безкоштовно і безперешкодно за рахунок коштів з Державного бюджету всі попередні роки у Шепетівському Центрі ПМСД до 5 квітня цього року. Що ж сталося 5 квітня. Саме 5 квітня відбулась чергова 38 сесія Шепетівської міської ради, під час якої депутати міської ради з метою підвищення рівня медичного обслуговування міського населення прийняли рішення «Про створення комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Це, в свою чергу, в найближчому майбутньому дасть можливість населенню Шепетівки отримувати медичні послуги у місцевих амбулаторіях, які планується розмісти у рівновіддалених районах міста і цим самим наблизити медицину до людей.

Разом з тим, допоки не передано функцію забезпечення медичними послугами у місто, не створено амбулаторій, не облаштовано матеріально-технічну базу тощо, шепетівчани обслуговуються на базі діючого Центру первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні ( поліклініці).

З метою вивчення ситуації із ненадання ліків шепетівчанам міський голова Михайло Полодюк дав вказівку посадовцям виконкому з'ясувати які листи-запити приходили у 2017-2018 рр. від головного лікаря нині діючого Шепетівського Центру ПМСД щодо повного , чи часткового співфінансування потреб шепетівчан.

Як було з'ясовано, цього року до міської ради надійшло звернення від головного лікаря ШЦПМСД Андрія Нечипорука щодо закупівлі для потреб міського населення лише туберкуліну і вакцини проти кору. Дані ліки закуплені на рахунок міського бюджету. Жодних інших листів з 1 січня 2018 року про те, щоб міська рада надала співфінансування для закупівлі ліків Андрій Нечипорук не надавав і про їх дефіцит міські органи влади ніхто не інформував.

У зв'язку з цією ситуацією міський голова Михайло Полодюк звернувся до головного лікаря ШЦПМСД Андрія Нечипорука із пропозицією надати потребу у закупівлі ліків і їх вартість. Через тиждень після звернення Андрій Григорович надав потребу для пільгового забезпечення населення лікарськими засобами на суму більше, ніж 3,6 мільйони гривень. Причому у цьому переліку відсутні препарати методжект та гідроксікармід, у надані яких він відмовив жителям Шепетівки, пояснивши все відсутністю їх фінансування міською радою і не сказав ні слова про те, скільки ж все таки препаратів було закуплено за кошти Державного бюджету.

Для ефективного забезпечення шепетівчан дороговартісними ліками міська рада знову звернулась до головного лікаря ШЦПМСД щодо надання вичерпної і об'єктивної інформації про необхідність першочергового фінансування життєво необхідних медичних препаратів для підготовки питання на розгляд депутатських комісій та сесії міської ради.

Тим часом шепетівчанам, що звернулися до міської ради, з огляду на важкі захворювання найближчим часом, після надання ними відповідних документів буде надана матеріальна допомога.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"