Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відбулось засідання виконавчого комітету
Friday, 20 April 2018 13:09

img_299619 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради під головуванням міського голови Михайла Полодюка. На порядок денний винесено 24 питання.

На початку засідання члени виконавчого комітету розглянули питання містобудування та архітектури, питання переведення дачних будинків, що відповідають державним нормам, у жилі будинки та питання благоустрою міста.

Наступними рішеннями виконавчий комітет підтиримав проект рішення про ведення обліку дітей шкільного віку міста і учнів. Відповідальним за створення і оновлення реєстру (бази данних) дітей шкільного віку міста визначив управління освіти Шепетівської міської ради, а обліку учнів – заклади середньої освіти. Також було затверджено форму ведення реєстру на кожний рік народження.

Одним із важливих питань було внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 лютого 2018 року про затвердження порядку забезпечення проїзду учнів закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської Програми «Шкільні перевезення» на 2018-2018 роки. Зміни полягають у скасувані часових обмежень для проїзду учнів, що навчаються у закладах середньої освіти.

Також, виконком розглянув та затвердив склад координаційної ради з організації літнього відпочинку дітей міста та заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку цього року.

Про стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту та організацію роботи з молоддю в Шепетівці доповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді і спорту Олександр Шуляк.

У ході засідання члени виконкому проголосували за надання дозволу на зарахування в Шепетівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Окрім цього затвердили рішення про визначення переможця на міському маршріті № 4 «Залізничний вокзал-Автостанція» та підтримали заключення договору з переможцем стороком на три роки.

Також, члени виконкому розглянули питання видалення зелених насаджень, розміщення зовнішньої реклами, питання про повідомну реєстрацію колективних договорів тощо.

img_2992

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"