старий сайт

• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Новини відділу Змагання з баскетболу серед юнацьких команд у канікулярний період

Змагання з баскетболу серед юнацьких команд у канікулярний період

Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту 30 травня 2011 року проводилися змагання з баскетболу серед юнацьких команд у канікулярний період в рамках заходів «Рух – енергія, здоров’я та краса».

У турнірі прийняли участь команди СЗОШ№2, НВК№1 та НВК№3. Хоча боротьба була запеклою та тривала до останньої секунди, але змагання пройшли у дружній атмосфері. Перше місце зі стовідсотковим результатом посіла команда НВК№1, другою була команда СЗОШ№2, треттє місце посіла команда НВК№3. Команди були нагороджені грамотами, команда-переможець отримала баскетбольний м’яч. Також грамотами були відзначені кращі гравці у кожній з команд: Лісовський Євген (НВК№3), Кутузов Олександр (НВК№1) та Транчук В’ячеслав (СЗОШ№2). Найкращим бомбардиром турніру став гравець команди НВК№1 Портной Богдан.

Організатори та учасники змагань висловлюють подяку директору СЗОШ№2 за люб’язно наданий зал для проведення заходу.