• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

З ПЕРЕМОГОЮ ДОДОМУ

FEE4GC7km1U18-20 травня 2012 року в м. Кам’янець-Подільський відбувся чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики по 4-х вікових категоріях: ветерани спорту, дорослі, юніори, юнаки та дівчата.

Команда м. Шепетівки у складі 4 чоловік достойно виступила на цих змаганнях.

В категорії дорослих виступала інструктор-методист ДЮСШ Романюк Тетяна, яка виборола І - місце в бігові 100м, та І місце на дистанції 200 м.

В категорії юнаки та дівчата виступали: Шахрай Євген, член збірної команди Хмельницької області, фіналіст ІV спортивних ігор школярів України, який посів І місце на дистанції 100м та ІІ місце на дистанції 200 м (тренери-викладачі Григорчук Л.В., Романюк Т.Ю.) Слід зауважити, що Шахрай Євген, був запрошений до участі в матчевій зустрічі Україна-Білорусь-Турція, яка відбудеться 24-25.05.2012 р. у м. Ялта.

Богуненко Марина на дистанції 400 м – ІІ місце, на дистанції 200 м – ІІІ місце (тренери- викладачі вик Григорчук Л.В., Романюк Т.Ю.).

Зозуля Віктор, вихованець тренера-викладача Іванюка М.М., з бігу на дистанції 2000 м з/п виборов І місце та з бігу 400 з/б у нелегкій боротьбі посів І місце.

Незважаючи та те, що команда виступала у не в повному складі, але зуміла вибороти 4 загальнокомандне місце.

Вітаємо призерів та переможців змагань, бажаємо нових спортивних звершень!

Висловлюємо щиру вдячність начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Стасюк Наталії Василівні за постійну підтримку та співпрацю !!!!