• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Спортивні заходи з нагоди дня Європи

До Дня Європи у нашому місті пройшли спортивні заходи: змагання з настільного тенісу серед клубів та турнір з шашок серед чоловіків.

17 травня на базі спортзалу ДЮСШ відбулася товариська зустріч з настільного тенісу між клубами «Дебют» (шаховий клуб) та «Цукровик» (спортивний клуб «Зміна»). Змагання проводилися за шевенінгенською системою (кожен учасник з однієї команди мусив зіграти з кожним учасником протилежної команди). Матч між учасниками тривав до двох перемог по партіям. Усі учасники прагнули тільки перемоги, тому майже у всіх матчах переможець визначався у третій зустрічі. Кращий результат продемонстрував представник команди «Цукровик» Стецюк Ігор, який не зазнав жодної поразки і здобув для своєї команди найбільше очок. Серед представників команди шахового клубу хотілося б виділити ветерана спорту 71 річного Авгітова Михайла, який напевне здобув найцінніше очко для своєї команди, перемігши значно молодшого за себе Федоровича Олега. В підсумку це очко і принесло загальну перемогу команді «Дебют» з рахунком 9-7.

0102

19 травня у шаховому клубі відбулися змагання з шашок серед чоловіків. Змагання проводилися за коловою системою у два кола. В змаганнях взяли участь представники м.Шепетівки та смт. Грицева. В підсумку не було рівних Старому Віктору з смт. Грицева, який не зазнав жодної поразки і тільки одну партію звів у нічию. Другим став представник м. Шепетівка Соловйов Сергій, треттє місце знову за представником смт. Гриців Паламарчуком Володимиром. Призери нагороджені грамотами, Переможець виборов кубок.

03

Змагання організовано та проведено спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».