Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини Відбулось засідання сесії міської ради

Відбулось засідання сесії міської ради

img_1965115 лютого відбулась чергова XXXV сесія Шепетівської міської ради, яка пройшла під головуванням міського голови Михайла Полодюка. Депутати розглянули понад 40 питань порядку денного.

Першими народні обранці розглянули питання Про затвердження міської Програми розвитку Шепетівської центральної районної лікарні на період 2018 - 2020 років та Програму зміцнення матеріально-технічної бази КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та покращення надання первинної медико-санітарної допомоги міському населенню на 2018-2020 роки. Виконання цих програм дозволить створити належні умови для пацієнтів та медичних працівників, покращити якість діагностики і лікування більшості хвороб на міському рівні та наблизити медичну допомогу безпосередньо до хворого.

Далі депутати затвердили Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018-2020 роки.

Відповідно до прийнятої міської Програми «Шкільні перевезення» на 2018-2020 роки проїзд школярів, які доїжджають до закладів загальної середньої освіти здешевшає на 50 відсотків.

Депутати підтримали рішення про затвердження Програми забезпечення національної безпеки в м. Шепетівка на 2018 – 2019 роки та внесли змінни до Програми шефської допомоги військовим частинам в гарнізоні та по місцям дислокації в зоні проведення АТО на 2016 – 2020 роки.

Серед іншого було внесено доповнення до міської Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки, за якою у 2018 році передбачені кошти на будівництво вуличної водопровідної мережі по вулиці Максима Залізняка від житлового будинку № 1 до будинку № 25, а також на ремонт і утримання громадських питних криниць.

Також було прийнято рішення про предачу на баланс об'єктів благоустрою. На даному етапі проводиться інвентаризація і оцінка таких об'єктів, а згодом вони перейдуть на баланс КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

В останньому блоці було прийнято ряд земельних питань.

img_1971

 

     Споживчий ринок       

      mvs