Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Загальний відділ

Загальний відділ

Начальник загального відділу – Новачук Ольга Богданівна

   

 Прізвище, ім’я по батькові

Посада

кабінету

телефон

Графік роботи

Новачук

Ольга Богданівна

Начальник загального відділу

303

4-26-54

з 8 до 17-15

Шуляк

Інна Вікторівна

Консультант міського голови

310

5-61-86

з 8 до 17-15

Васильченко

Іванна Олександрівна

Спеціаліст І категорії по розгляду заяв та скарг

310

5-61-86

з 8 до 17-15

Стецюк

Людмила Миколаївна

Оператор

комп’ютерного набору

302

4-26-54

з 8 до 17-15

Грабчук

Володимир Петрович

Оператор

комп’ютерного набору

204

5-51-46

з 8 до 17-15

Основні завдання, функції загального відділу

1. Загальний відділ створюється для організаційно-технічного обслуговування апарату виконавчого комітету та ради, забезпечення єдиної системи діловодства в ньому, контролю за строками проходження і виконання службових документів, надання методичної допомоги в організації роботи по володінню діловодства відділами виконкому та ради.

2. Загальний відділ здійснює ведення діловодства у виконкомі міської ради.

3. Приймає, реєструє і передає за призначенням вхідну кореспонденцію, а  також внутрішню документацію виконкому; реєструє і відправляє вихідну кореспонденцію; веде реєстраційну, контрольну і довідкову картотеки.

4. Забезпечує разом з організаційним та іншим відділенням виконкому організаційно-технічну підготовку засідань виконавчого комітету, а також нарад та інших заходів, що ним проводяться.

5. Здійснює реєстрацію, друкування і розмноження рішень виконкому, розпоряджень міського голови, забезпечує своєчасне доведення їх до відповідних відділів виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій: службових осіб та громадян; у необхідних випадках видає копії, виписки і довідки з прийнятих рішень, розпоряджень.

6. Забезпечує контроль за строками виконання актів вищестоящих державних органів, а також інших службових документів, що підлягають контролю; систематично інформує керівництво виконкому про хід їх виконання.

7. Складає номенклатуру справ виконавчого комітету, забезпечує контроль за правильністю формування, оформлення зі зберігання справ, що підлягають здачі в державний архів.

8. За дорученням міського голови або керуючого справами виконкому перевіряє у відділах виконкому стан організації діловодства та контролю за виконанням актів вищестоящих державних органів, та інших службових документів;

Вивчає роботу діловодних служб відділень, подає їм необхідну методичну допомогу в удосконаленні форм і методів роботи з документами.

9. Забезпечує культуру діловодства, впровадження наукової праці, сучасних технічних засобів ведення діловодства у виконавчому комітеті, сприяє підвищенню кваліфікації працівників діловодних служб відділів виконкому.

10. Здійснює контроль за правильністю користування документами в виконавчому комітеті, готує довідки, звіти, інформації з питань діловодства, контролю за строками виконання службових документів.

11. Забезпечує виготовлення, облік, зберігання печаток, штампів, бланків  документів та законність користування ними.

12. Бере участь у розробці і виданні довідників та інших посібників, необхідних для роботи виконавчого комітету.

13. Загальний відділ має право за згодою керуючого справами виконкому повертати відділам проекти рішень, розпоряджень міського голови та інші документи, подані з порушенням вимог Регламенту виконавчого комітету.

14. Загальний відділ при вирішенні питань, які належить до його відання, взаємодіє з іншими відділами виконавчого комітету.

 

     Споживчий ринок       

      mvs