Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини Згадали події Революції Гідності і вшанували загиблих

Згадали події Революції Гідності і вшанували загиблих

img_2127Сьогодні в міському будинку культури відбувся тематичний вечір присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

Цього року Україна відзначає вже четверту річницю трагічних подій Революції Гідності і вкотре із тугою та болем згадує кожного хто втратив тоді життя. В Шепетівку, також, не повернувся герой - Микола Степанович Дзявульський.

В ході заходу присутнім нагадали, як починався Майдан і як розвивались події далі. Героя України Миколу Дзявульського та всіх полеглих земляків у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання. Ліцеїсти поклали квіти до пам'ятного знаку на Алеї Слави Героїв України, до могили Миколи Степановича і могил загиблих воїнів АТО.

Участь в пам'ятному вечорі взяв міський голова Михайло Полодюк, працівники виконавчого комітету, депутати Шепетівської міської ради, громадські активісти та шепетівчани.

Наприкінці заходу усі присутні разом виконали гімн України в супроводі муніципального естрадно-духового оркестру. До організації заходу долучилось багато колективів міського будинку культури, учні НВК № 1 та ЗОШ № 3. Проникливим виконанням композицій вразили учасників заходу хор і вокальна група дитячої музичної школи.

img_2122

img_2117
img_2113

 

     Споживчий ринок       

      mvs