Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян

Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян

img_2743Сьогодні міський голова Михайло Полодюк разом із першим заступником Володимиром Вихівським провів особистий прийом громадян. Заздалегідь на зустріч з міським головою записалося 10 шепетівчан.

Перші заявники висловили бажання приймати участь в організації роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин та облаштуванні притулку для собак. Як повідомили ініціативній групі такі роботи заплановані за Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м.Шепетівка на 2018-2020 роки, яка винесена на розгляд XXXVIII сесії Шепетівської міської ради, яка відбудеться 5 квітня 2018 року. Також запропонували ознайомитися з оприлюдненим проектом рішення та прийняти участь в його обговоренні на депутатських комісіях.

Наступною на прийом прийшла жінка з колективним зверненням щодо облаштування дороги та освітлення по вулиці Євгена Коновальця. Начальник управління житлово-комунального господаврства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун , повідомив що після комісійного обстеження буде встановлено, які роботи потрібно проводити та визначено їх об'єм. Жінці допомогли в написанні відповідної заяви.

Також за допомогою прийшов пенсіонер, якому допомогли в поданні заяви і декларації на субсидію, а також допомогли в написанні заяви на отримання матеріальної допомоги для відшкодування затрачених коштів на лікування.

Останнім розглянули питання чоловіка, який звернувся щодо відновлення на вулиці зливової каналізації, та надав підписи мешканців вулиці. Питання взяли на контроль. Було вирішено, що заявник особисто повідомить коли ділянка підсохне і тоді розпочнуть роботи.

img_2741

 

     Споживчий ринок       

      mvs