Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини У місті розпочали процес створення комунального медичного закладу «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

У місті розпочали процес створення комунального медичного закладу «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

radaЗ метою підвищення рівня медичного обслуговування міського населення на 38 сесії Шепетівської міської ради прийнято рішення Про створення комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до затвердженого статуту комунального некомерційного підприємства «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на цей заклад покладено завдання з надання первинної медичної допомоги, здійснення управління медичним обслуговуванням населення території міста Шепетівка, вжиття заходів з профілактики захворювання населення, підтримки громадського здоров'я.

Керівництво міста разом депутатами міської ради сподівається, що таким чином наблизить надання медичних послуг до населення міста. Адже для кращого надання медичної допомоги у Шепетівці планується розмістити в рівновіддалених частинах міста амбулаторії.

Основним джерелом фінансування є кошти медичної субвенції із Державного бюджету та кошти місцевого бюджету.

Заступник міського голови Наталія Стасюк сказала, що міська влада довго вагалася чи створювати центр ПМСД чи ні. Але після поїздки до Новограда-Волинського, де даний заклад функціонує із 2004 року, посадовці ознайомилися із схожою системою надання медичних послуг первинної ланки медицини і все-таки переконалися, що у Шепетівці потрібно створювати свій міський центр ПМСД.

Нині, коли рішення сесії вже є, наступний крок, який буде зроблений вже після свят, – це реєстрація комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», далі оформлення усіх необхідних документів, організація роботи амбулаторій. І лише після цього можна буде говорити, що міська громада буде нести відповідальність за сферу охорони здоров'я в Шепетівці.

Разом з тим, допоки не передано функцію забезпечення медичними послугами у місто, не створено амбулаторій і не облаштовано матеріально-технічну базу тощо, шепетівчани обслуговуються на базі діючого Центру первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні.

 

     Споживчий ринок       

      mvs