Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини Відбулось засідання виконавчого комітету

Відбулось засідання виконавчого комітету

img_299619 квітня відбулось засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради під головуванням міського голови Михайла Полодюка. На порядок денний винесено 24 питання.

На початку засідання члени виконавчого комітету розглянули питання містобудування та архітектури, питання переведення дачних будинків, що відповідають державним нормам, у жилі будинки та питання благоустрою міста.

Наступними рішеннями виконавчий комітет підтиримав проект рішення про ведення обліку дітей шкільного віку міста і учнів. Відповідальним за створення і оновлення реєстру (бази данних) дітей шкільного віку міста визначив управління освіти Шепетівської міської ради, а обліку учнів – заклади середньої освіти. Також було затверджено форму ведення реєстру на кожний рік народження.

Одним із важливих питань було внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 лютого 2018 року про затвердження порядку забезпечення проїзду учнів закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської Програми «Шкільні перевезення» на 2018-2018 роки. Зміни полягають у скасувані часових обмежень для проїзду учнів, що навчаються у закладах середньої освіти.

Також, виконком розглянув та затвердив склад координаційної ради з організації літнього відпочинку дітей міста та заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку цього року.

Про стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту та організацію роботи з молоддю в Шепетівці доповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді і спорту Олександр Шуляк.

У ході засідання члени виконкому проголосували за надання дозволу на зарахування в Шепетівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Окрім цього затвердили рішення про визначення переможця на міському маршріті № 4 «Залізничний вокзал-Автостанція» та підтримали заключення договору з переможцем стороком на три роки.

Також, члени виконкому розглянули питання видалення зелених насаджень, розміщення зовнішньої реклами, питання про повідомну реєстрацію колективних договорів тощо.

img_2992

 

     Споживчий ринок       

      mvs