Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини У Шепетівці пройшов День довкілля

У Шепетівці пройшов День довкілля

img_3236Щороку, в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля, який було встановлено Указом Президента України від 6.серпня 1998 року № 855/98.

Сьогодні в Шепетівці було проведено ряд акцій, у ході яких було прибрано декілька стихійних звалищ та частково розчищено річку Гуску неподалік пам'ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 рр.

На толоку вийшли працівники виконавчого комітету, депутати Шепетівської міської ради, волонтери та громадськість. Загалом в заходах взяло участь 70 працівників виконавчого комітету, зокрема, 19 начальників відділів і управлінь виконавчого комітету, 3 заступники та міський голова Михайло Полодюк. Із запрошених 34 депутатів міської ради на толоку вийшло восьмеро: Валентина Прохорчук, Інна Сікора (ВО «Батьківщина»), Богдан Одуд, Ігор Волоткевич, Петро Холява, Михайло Верхогляд, Тамара Герасимчук (ВО «Свобода»), Микола Кикоть (Аграрна партія України).

З 9:00 до 13:00 прибирання проводилося на території хлібозаводу в районі вулиці Залізничної, в лісосмузі біля загальноосвітньої школи № 8, під судиківським мостом та на вулиці Шептицького прибирали від сміття русло річки Гуска та територію навколо.

О 14:00 акція «За чисте довкілля» розпочалася в сквері на Старокостянтинівському шосе поблизу Цукрозаводу. Участь в акції взяло близько 40 чоловік. Окрім прибирання сміття, учасники толоки змайстрували стіл, лави та пофарбували елементи спортивного майданчика.

Всього з місць прибирання було вивезено 7,5 повних причепів непотребу. Упродовж робіт учасників акцій вразило ставлення окремих шепетівчан, які глузували з працюючих волонтерів, а дехто навіть продовжував нести сміття на щойно прибрану територію. Також на зауваження відповідали, мовляв: «Я плачу за вивезення сміття, то несу куди хочу».

Працівники управління праці та соціального захисту населення в кількості 40 чоловік з 9:00 до 12:30 працювали на території Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У результаті було розподілено по ділянці 100 тон ґрунту для її вирівнювання, впорядкування клумб та благоустрою. Також було розставлено бордюрні камені, висипано вантажівку гравію для облаштування під'їзду до майданчика та висаджено 14 фруктових дерев.

Працівники управління освіти провели очистку власної території, а навчальні заклади організували прибирання у п'ятницю.

Біля пам'ятного знаку розстріляним в часи Другої світової війни розчисткою території займалися працівники державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», а продовжила прибирання навколишньої території група жінок і дітей ромської національності.

Від імені міського голови та виконавчого комітету висловлюємо подяку волонтерам за участь в заходах з прибирання та тим, хто дбає про чистоту міста.

Турбота про довкілля не має обмежуватися одним днем – адже забруднюється наша спільна домівка щоденно. Більшість звалищ утворені мешканцями прилеглих до них будинків та вулиць, на яких ростуть їхні діти. Група ентузіастів може стати гарним прикладом свідомого ставлення до довкілля, але за екологічну ситуацію в місті відповідальний кожен із нас.

Усіх хто долучився до прибирання сьогодні і раніше чи запланував такі заходи надалі та самостійно організовував невеликі толоки просимо надсилати фото та відео на електронну адресу Шепетівської міської ради  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

img_3029 

img_3252

img_3039 

img_3247

Територія хлібозаводу в районі вулиці Залізничної

img_3055

img_3071

img_3082

Лісосмуга позаду ЗОШ № 8

img_3108

img_3118

img_3136 

img_3239

Вулиця Шептицького, прибирання від сміття русла річки Гуска та навколишньої території

img_3176 

img_3139 

img_3209

Прибирання стихійногосміттєзвалища під судилківським мостом

img_3218 

img_3227

Шепетівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

img-365743ed1dd41c0db34d9a7eca5b6c7f-v 

img-e5e6c55d1fddb4b408deb8f03faed252-v

Прибирання скверу на Старокостянтинівському шосе поблизу Цукрозаводу

 

     Споживчий ринок       

      mvs