Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

ПЕРЕХОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

e-mail Друк PDF

     Основні причини переохолодження організму – тривале перебування на холоді або навіть короткочасне перебування в крижаній воді. Ознаки переохолодження: озноб, тремтіння, синюшність шкіри, губ зниження температури тіла, біль у пальцях рук і ніг, поява «гусячої шкіри», позіхання, гикавка, затьмарення свідомості. У постраждалого настає апатія, сонливість, загальна слабість, поверхневе дихання. Ступінь і швидкість переохолодження залежить від температури повітря, води та адаптації організму до холоду.

    Найчастіше переохолодження загрожує:

-    особам, які багато часу перебувають на холоді;
-    людям похилого віку;
-    маленьким дітям;
-    особам, що мають проблеми зі здоров’ям;
-    особам, які колись перебували в стані гіпотермії;
-    особам з захворюванням серця або у яких може виникати порушення кровообігу.
Запобігання переохолодженню організму:
Щоб уникнути переохолодження: закривайте ділянки тіла, найбільш схильні до відмороження – пальці рук, вуха і ніс; вживайте більше теплої рідини, що сприяє кращій терморегуляції організму; якщо немає гарячої, пийте побільше простої води; уникайте вживання напоїв, які містять алкоголь і кофеїн; при появі простуди негайно шукайте затишне місце, де можна зігрітися; якщо одяг промок на холоді, швидше переодягніться в сухий.
    Замерзання
Симптоми замерзання – спочатку виникає сонливість, млявість, порушення координації рухів, пригнічується стан, температура тіла знижується до
-    23  - 25  C. Пам’ятайте! Серце зупиняється при температурі тіла - 26 C.
З метою попередження випадків переохолодження людей сумісно з виконавчим комітетом Шепетівської міської ради та спільно з Шепетівським РВ управління МНС України в Хмельницькій області, розгорнутий пункт обігріву по вул. Шварца,(міський парк культури і відпочинку).

Завідувач сектора з питань НС та ЦЗН                 М. Кикоть

 

     Споживчий ринок       

      mvs