Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Шепетівська ОДПІ Якщо житло здається в оренду пільги по податку на нерухоме майно не надаються

Якщо житло здається в оренду пільги по податку на нерухоме майно не надаються

Платниками податку на нерухоме майно, підмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, н то­му числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житло­вої та нежитлової нерухомості.

Пунктом 266.4 статті 266 Кодексу передбачено піль­ги зі сплати податку.

Водночас, пільги з податку, що сплачується на відпо­відній території з об'єктів житлової нерухомості, для фі­зичних осіб не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використо­вуються у підприємницькій діяльності).

Якщо фізична особа — власник об'єкта житлової не­рухомості протягом кількох місяців звітного року здава­ла об'єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі спла­ти податку на такий об'єкт не застосовується починаю­чи з того місяця, в якому фактично об'єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об'єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право  звернутися з письмовою заявою до контролюючого орга­ну за місцем проживання (реєстрації).

 

     Споживчий ринок       

      mvs