Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Служба у справах дітей - Новини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

1404715048_news2foto12 квітня 2018 року під головуванням заступника міського голови Стасюк Н.В. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Було розглянуто 18 планових питань, з яких 6 стосувалися захисту житлових та майнових прав дітей, 3 – визначення місця проживання малолітньої дитини, 1- участі батька у вихованні дитини, 6 – доцільності позбавлення батьків, які ухиляються від виховання дітей, батьківських прав тощо.

Детальніше...
 

Проведено профілактичну бесіду "Особливості поведінки дітей у навчальному закладі"

1404715048_news2foto04 квітня 2018 року начальник служби у справах дітей Шепетівської міської ради Купрацевич К.В. провела профілактичну бесіду з п'ятикласниками СЗОШ №2 на тему: "Особливості поведінки дітей у навчальному закладі".

Відбулася відверта розмова з учнями за участю класного керівника, соціального педагога та психолога. Діти взяли активну участь в обговоренні причин виникнення конфліктних ситуацій, шляхів їх подолання. В ході бесіди школярі давали оцінку своїм добрим та поганим вчинкам, аналізували поведінку однолітків та класу в цілому. Діти дійшли спільної думки, що їх колектив дружній, учні готові прийти один одному на взаємодопомогу. Але поряд з тим є і проблеми у відносинах між дітьми. Було акцентовано увагу учнів та педагогів на шляхи їх вирішення, проведення індивідуальної та групової роботи в класі.

Начальнику служби у справах дітей Купрацевич К.В.

Детальніше...
 

Кризова сім’я потребує допомоги!

1404715048_news2foto30 березня 2018 року начальником служби у справах дітей Шепетівської міської ради Купрацевич К.В. спільно з дільничним лікарем-педіатром Котенко М.М., лікарем-неврологом Бялковською Б.Е. та лікарем-травматологом Колодчуком Є.М. було відвідано кризову сім'ю, в якій відсутні належні умови проживання для дітей.

Сім'я перебуває на обліку служби у справах дітей як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. У ній виховується двоє малолітніх дітей, молодша дівчинка потребує поглибленого медичного огляду. Мати на даний час вагітна. Сім'я винаймає будинок, так як власного житла у Шепетівці не має. Під час відвідування сім'ї лікарями було проведено виїзний консиліум, надано рекомендації щодо лікування дітей.

Крім цього, комісією було визначено найнеобхідніші предмети, яких терміново потребує сім'я:

Детальніше...
 

Проведено профілактичний рейд

1404715048_news2foto26 березня 2018 року заступником міського голови Стасюк Н.В. спільно з начальником служби у справах дітей Шепетівської міської ради Купрацевич К.В. було відвідано декілька кризових сімей.

В одній з них виховується двоє дітей, які перебувають на обліку служби як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Мати дітей хворіє. Батько працює, але епізодично вживає алкоголь, іноді вчиняє в сім'ї скандали, що негативно впливає на психіку дітей. Ось і в день проведення рейду, після чергового скандалу, діти прибігли до сусідів, які і зателефонували в службу у справах дітей. Під час обстеження діти були емоційно збуджені, налякані, тому було прийнято рішення госпіталізувати 5-річну доньку у дитяче відділенні лікарні, де їй проведуть медичне обстеження, нададуть необхідну допомогу. А батька було зобов'язано негайно навести в помешканні порядок, контролювати свою поведінку та не вживати алкоголь. Служба ініціюватиме притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП, а також супровід сім'ї з боку Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Начальник служби у справах дітей Купрацевич К.В.

 

Проведено профілактичні рейди

1404715048_news2fotoУ зв'язку зі значним пониженням температури повітря службою у справах дітей спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції 28 лютого та 02 березня 2018 року було організовано та проведено два профілактичних рейди по обстеженню умов проживання дітей у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Було відвідано 5 кризових сімей, батьки попереджені про відповідальність за неналежне виховання та утримання дітей. Одну дитину, яка проживала у холодному помешканні з відсутнім опаленням через поломку газового котла, разом з матір'ю госпіталізовано у дитяче відділення Шепетівської ЦРЛ. Ще одну матір зобов'язано пройти лікування від алкогольної залежності.

Детальніше...
 

Засідання колегії служби у справах дітей

img_20180221_154849_hdr21 лютого 2018 року відбулося чергове засідання колегії служби у справах дітей. Було обговорено питання про стан правовиховної роботи у Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

З інформацією про стан правовиховної роботи у школі виступила заступник директора з виховної роботи Перехристюк Н.А. Вона розповіла присутнім про досягнення та проблеми, які є у роботі з учнями, окреслила шляхи вирішення наявних проблем.

Було зазначено, що лише спільна, кропітка, щоденна робота батьків і школи дає позитивні результати. Проте через невідповідність вимог з боку школи і батьків виникають проблеми в організації правовиховної роботи. Зокрема, батьки окремих учнів не тільки не цікавляться навчанням та вихованням своїх дітей, а й сприяють пропускам уроків без поважних причин, не контролюють місце перебування своїх дітей, відкрито ігнорують звернення адміністрації, класних керівників та вихователів. На даний час законодавством передбачена відповідальність для таких горе-батьків, вони притягуються до відповідальності за ст. 184 КУпАП, сплачують штрафи.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 14

     Споживчий ринок       

      mvs