Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Управління Держтехногенбезпеки Експрес-інформація «БІДА ХОДИТЬ ПОРЯД»

Експрес-інформація «БІДА ХОДИТЬ ПОРЯД»

     f345Протягом поточного року у вирі пожеж на Хмельниччині загинуло 52 наших співвітчизника, зокрема 2 малолітніх дитини. Лише за один тиждень листопада на пожежах в області було виявлено 5 загиблих осіб. Як стверджує статистика, найбільша кількість пожеж та загорянь виникла у житловому секторі, що становить 79 % від загальної кількості, здебільшого через необачність під час куріння в нетверезому стані. Саме любов до оковитої найчастіше стає каталізатором вогняних трагедій, коли без того не надто обласкані достатком родини вмить залишаються ще й без даху над головою, а подеколи й прощаються із життям. Небезпека виникнення пожеж набирає особливо загрозливих масштабів з настанням опалювального сезону, часу, коли розпочалося інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів.

Так, 12 листопада 2012 року під час гасіння пожежі в житловому будинку с. Губча Старокостянтинівського району було виявлено тіло загиблого чоловіка.

Цього ж дня в с. Білецьке Полонського району загинув громадянин К. За версією слідства, чоловік, зморений алкоголем, заснув у ліжку із запаленою сигаретою, внаслідок чого отруївся продуктами горіння. На наступний день надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку с. Михайлівці Красилівського району. Виявляється в будинку горіти було нічому, усе нажите добро безробітній господар обміняв на оковиту. Під час розслідування обставин виникнення пожежі було з’ясовано, що саме паління громадянина З. в нетверезому стані стало причиною його смерті. 14 листопада під час ліквідації пожежі в житловому будинку с. Ярославка Летичівського району виявлено тіло господаря 1927 року народження. Одяг, який потрапив на газовий конвектор призвів до пожежі та вкоротив віку дідусеві. В цей день трагічний випадок виникає в селі Малі Каленичі Полонського району. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння господар згорів у власному будинку, причиною пожежі став недопалок, тліючий попіл якого потрапив на ковдру та матрац.

         Підсумок вельми сумний: п’ятеро загиблих чоловіків у власних домівках, через власну необережність. Людина яка перебуває в нетверезому стані, не здатна адекватно сприймати реальність, позбавлена інстинкту самозбереження. Отже і розраховується за свою необережність самою дорогою ціною. Моторошно стає від того, що люди не тільки нехтують власним життям, але й за часту ставлять під загрозу життя оточуючих І живуть вони поряд з нами: сусіди, знайомі, родичі…

Управління Держтехногенбезпеки у Хмельницькій вкотре звертається, шановні Хмельничани: ОЗЕРНІТЬСЯ НАВКРУГИ! Можливо, саме Ви зможете попередити біду! Адже інколи достатньо просто навідати горе-сусіда, проявити небайдужість, тим самим можливо врятувати чиєсь життя.

 

     Споживчий ринок       

      mvs