Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Новини відділу Пройшли головні сімейні старти року - «Тато, мама, я –спортивна сім'я»

Пройшли головні сімейні старти року - «Тато, мама, я –спортивна сім'я»

img_771328 березня 2018 року в нашому місті відбувся вже традиційний сімейний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім'я».

У міському фестивалі прийняли участь п'ять сімей, а саме: сім'я Гордилюків (НВК №1), сім'я Загоруйко (ЗОШ №8), сім'я Українець (НВК №3), сім'я Кулачуків (школа-гімназія) та сім'я Остапенко (ЗОШ №6).

Сім'ї складалися з тата, мами та дитини 2008-2010р.н.

Для перемогти у фестивалі, учасники повинні були продемонструвати свої найкращі здібності у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у шести естафетах та відповісти на 10 запитань у спортивній вікторині.

Змагання пройшли у дружній атмосфері при гучній підтримці вболівальників. Не зважаючи на товариський характер фестивалю, боротьба за перемогу була запеклою і переможець визначився в останніх естафетах. Так, перед останньою естафетою «Садіння картоплі» сім'я Українець йшла на першому місці, випереджаючи сім'ї Загоруйко та Гордилюків на 1 очко. Та за результатами естафети призові місця розподілилися наступним чином. Перше місце з 39 очками посіла команда Гордилюків у складі: Олександр Гордилюк, Анастасія Гордилюк та Аліна Гордилюк (2009р.н.). Друге місце з 38 очками та за рахунок більшої кількості перемог в естафетах посіла сім'я Загоруйко. Третьою, також з 38 очками в активі, стала сім'я Українець.

Учасники змагань нагороджені грамотами та солодощами управління у справах сім'ї, молоді та спорту, медалями та призами від ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Міські змагання є одним з етапів Всеукраїнського фестивалю, тому бажаємо сім'ї Гордилюків перемоги спочатку в обласному фестивалі, який відбудеться у місті Хмельницькому вже 21 квітня та потім і у Всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім'я»!

Фестиваль організовано та проведено спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту.

Організатори щиро дякують за допомогу в проведені заходу навчально-виховному комплексу №1 та Шепетівській ДЮСШ.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_7708

img_7713

img_7716

 

     Споживчий ринок       

      mvs