Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Вітання Шановні шепетівчани!

Шановні шепетівчани!

901Щиро вітаю вас з важливим державним святом - Днем Конституції України.

28 червня – особливий день в історії нашої держави. Прийняття Основного Закону закріпило вибір українського народу, право жити в суверенній, демократичній, правовій державі.

Прийнятий цього дня Основний Закон України втілив досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізував національну ідею, відобразив ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Вся історія конституційного процесу в Україні є яскравим свідченням надзвичайної активності політиків і суспільства у розробці найбільш активних і життєво важливих статей, які гарантують достойне життя і добробут кожного громадянина, його здоров'я, честь і гідність, недоторканість та власну безпеку.

Тож з нагоди свята сердечно бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою міський голова  М. Полодюк

 

     Споживчий ринок       

      mvs