Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини У провідну неділю вшануємо близьких живими квітами

У провідну неділю вшануємо близьких живими квітами

9b0d5d0d1fde0258949493c0b168d9ce_lСьогодні заступник міського голови Наталія Стасюк провела оперативну нараду з представниками релігійних конфесій міста. Наталія Василівна запросила духовенство, щоб заручитися їхньою підтримкою у питанні відмови від штучних квітів та вінків на цвинтарях.

Особливої ваги це питання набуває у дні, що предують провідній неділі.

Учасники засідання обговорили загрози, які несуть пластикові квіти та вінки, адже вони надзвичайно токсичні, отруюють воду і грунти, їхні випари теж дуже шкідливі. Також, неодноразово, спостерігалося, що вони спричиняють пожежі на кладовищі. Ці вироби починають шкодити довкіллю вже на етапі виготовлення сировини, адже для цього використовують нафтопродукти.

Гідною заміною пластиковим виробам стануть живі декоративні рослини, які можна посадити на могилі.

Священнослужителі підтримали таку ініціативу влади,оскільки духовного змісту у прикрашанні могил "мертвими" квітами немає, а сама традиція поширилася у радянські часи.

Також погодилися, що потрібно проводити постійну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, інформувати людей про загрози та шкідливі наслідки для довкілля від використання штучних квітів на кладовищах.

 

     Споживчий ринок       

      mvs