Шепетівська міська рада

старий сайт

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Новини Обговорили питання національно-патріотичного виховання

Обговорили питання національно-патріотичного виховання

100127 березня року відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Шепетівській міській раді. Засідання відбулося на базі Шепетівського медичного училища.

Перед початком засідання члени координаційної ради оглянули матеріально-технічну базу, ознайомилися з здобутками навчального закладу.

Вступним словом засідання Ради відкрила заступник міського голови — Наталія Стасюк, яка наголосила на важливості проведення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування у підростаючого покоління системи національних цінностей, патріотичних ідеалів та пріоритетів, які сприяють становленню особистості, як свідомого громадянина незалежної України.

У ході обговорення начальник відділу культури — Світлана Джус проінформувала членів координаційної ради про заходи національно-патріотичного спрямування, які були проведенні в закладах культури міста у 2015-2019 роках.

Заступник директора медичного училища з гуманітарної освіти і виховання — Ірина Мінчук розповіла про напрямки роботи з національно-патріотичного виховання, які проводяться у Шепетівському медичному училищі.

Наприкінці зустрічі члени координаційної ради запропонували ряд заходів для покращення організації національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018 рік.

1000

 

     Споживчий ринок       

      mvs